Nasze markiWłaśnie tutaj znajdziesz odzież utalentowanych polskich projektantów

shark
  • Ezuri

EZURI to elegancka i gustowna odzież od utalentowanych polskich projektantów. Wybierana przez kobiety chcące podkreślić swoją wyjątkowość.

shark
  • Ancora Collection

Firma „Ancora Collection” została założona w 1989 roku przez małżonków Wiesławę i Andrzeja Ciępka. Przedmiotem działalności jest produkcja damskich kolekcji dziewiarskich. W skład kolekcji wchodzą: pulowery, kardigany, tuniki, wdzianka, poncza, płaszcze, spódnice, garsonki, sukienki, żakiety, etole oraz różnego rodzaju komplety odzieżowe. Aby zachować wysoką jakość wyrobów produkujemy je z wysokogatunkowych przędz od wyselekcjonowanych producentów między innymi z Włoch, Turcji i Hiszpanii. Wykorzystywany surowiec to kilkuskładnikowe przędze złożone z: wełny, alpaki, moheru, akrylu, bawełny, poliamidu, wiskozy, lycry i poliakryli. Elementami ozdobnymi produktów są używane do wielu modeli naturalne futra, bursztyny, kamienie półszlachetne, perły a także guziki produkowane z naturalnych łupin owoców kokosowych, rogów i drewna.

shark
  • Runo Styl

Firma RUNO-STYL od ponad 15 lat produkuje ekskluzywną odzież. W naszej ofercie znajdują się głównie kurtki, płaszcze, żakiety i spódnice. Co roku prezentujemy nowe kolekcje nad którymi pracują doświadczeni projektanci. Do naszej produkcji używamy wyłącznie tkanin wyprodukowanych z wyselekcjonowanych szlachetnych mieszanek wełen, których przyjazne dla człowieka działanie jest doceniane od wieków.

shark
  • Dziekański Collection

Firma DZIEKAŃSKI jest producentem eleganckiej, klasycznej odzieży damskiej. W swoich projektach łączy światowe trendy z oczekiwaniami polskich Klientek. W ten sposób powstają kolekcje skierowane do kobiet, dla których jakość wykonania jest równie ważna co modny krój.

shark
  • Getex

Kolekcje firmy Getex to zawsze wysokiej jakości tkaniny – naturalne wełny, wysokiej jakości flausz, bukla, tweed i miękkie materiały typu angora. Eleganckie i stylowe płaszcze, kurtki i żakiety szyte są w rozmiarach 38-48, a wybrane modele do rozmiaru 56.